Skip to main content

Hakkımızda

Eğitime gönül vermiş yönetim ve öğretim kadromuz ile yüklendiğimiz büyük sorumluluğun bilinci ile daha iyiyi hedefleyerek yeni kampüslerimiz ile eğitim öğretim süreçlerini büyük bir özveri ile yürütmekteyiz.

Kuruluş amacı “eğitim” olan okulumuzda öğrencimizi yalnızca akademik alanda değil,  hayatta da başarılı bireyler olmaları için bütün çalışmalarımızı planladık.

Öğrencilerimizin kullanacakları derslikleri, kütüphaneleri, atölyeleri, laboratuvarları ve yaşam alanlarını titizlik ile tasarladık.

Öğrencilerimizin; okullarında mutlu olmalarından, bedensel ve duygusal açıdan güzel yetişmelerinden, yabancı dil öğrenmelerinden, teknolojiyi iyi ve doğru kullanabilmelerine kadar tüm detayları ile ‘‘Karma Eğitim ve Öğretim Modeli’’ ile eğitim konusunda ufuk açan başarılar elde edeceğiz.

Vizyonumuz

  • Sedef Demir Anaokulu’nda Vizyonumuz
    Öğrenmeye dayalı gelişimi ve değişimi yaşamının ayrılmaz bir parçası olarak gören; kendisine, ailesine, vatanına, milletine ve bütün insanlığa faydalı bireyler yetiştiren, bilim ve teknolojide zamanın gerektirdiği bilgi ve donanıma sahip, insanlığın geleceği için üreten insanlar yetiştiren, doğru, isabetli, yerinde ve zamanında karar verebilen bireyler yetiştiren, mensubu bulunduğu toplumun kültürünü benimseyen, eğitime ilişkin öneri ve uygulamalarıyla ülkemizde ve dünyada adı saygıyla anılan kurum olmaktır.

Misyonumuz

  • Sedef Demir Anaokulu’nda Misyonumuz 
    Tam Eğitim ve Öğretim Modeli ile her sınıf düzeyinde ileri akademik ve etik ölçütlerini uygulayarak günümüzün en fazla ihtiyaç duyulan hasletleri olan ahlâklı, terbiyeli, iç hürriyetini temin etmiş, tarihinden aldığı idealleri gerçekleştirmek ve yaşatmak için yaşayan; insanı ve farklı kültürleri anlayan ve onlara değer veren, toplumsal sorumluluklarını üstlenen, yaşam boyu öğrenme kavramını yaşam felsefesi olarak benimsemiş seçkin bireyler olarak yetiştirmektir.

Sedef Demir Anaokulu

Sedef Demir Anaokulu

Sedef Demir Anaokulu

Sedef Demir Anaokulu

Sedef Demir Anaokulu

Eğitime Gönül Verenler

Eğitime Gönül Verenler

Eğitime Gönül Verenler

Eğitime Gönül Verenler

Eğitime Gönül Verenler